O nás

Spoločnosť Maquita, s.r.o. sa prvýkrát zapísala do povedomia ako vydavateľstvo edukačných pracovných zošitov pre materské a základné školy a stala sa stálicou na trhu v danej oblasti. Vďaka silnému zázemiu mohla spoločnosť rozširovať svoje pôsobenie. 

V priebehu svojej pôsobnosti sa stala všestranným a komplexným dodávateľom pre všetky školské zariadenia. Neustále sa snaží rozširovať svoje portfólio o nové značky a produkty s cieľom uspokojiť aj najnáročnejšieho zákazníka. V jej ponuke nájde produkty domácej aj zahraničnej výroby.

Detské hudobné nástroje na www.hudobna-vychova.sk sú skvelou zábavou pre malých hudobníkov a vynikajúci prostriedok na rozvoj tvorivosti, pozornosti, fantázie, spolupráce a hudobného cítenia detí. Sady obsahujú rozmanité hudobné nástroje, napr. metalofón, xylofón, bubienky, rytmické paličky, maracas, kastanety, píšťalky, triangle, rolničky, rumba gule, tamburíny, natriasače.

Bábkové divadlo - www.divadielko.sk je vynikajúci prostriedok na zdokonalenie slovnej zásoby, rozvíja kreativitu a fantáziu detí. S divadelnými bábkami si deti môžu zahrať divadelné predstavenia, ktoré už poznajú, alebo si môžu vymyslieť nové príbehy.

Jedinečnosť firmy spočíva v tom, že mimoriadne úspešne funguje takmer výhradne len cez svoje internetové obchody, medzi inými spomeňme napríklad www.predskolak.skwww.kreativnyzivot.sk.

Novinkou v rodine e-shopov spoločnosti Maquita, s.r.o. je obchod www.edukacnehracky.sk, ktorý všestranne pokrýva nielen potreby škôl a pedagógov, ale aj rodičov, ktorým nie je ľahostajné rozširovanie vzdelania a cibrenie schopností ich detí.